חיפוש

3 הדברים הכי חשובים לבדוק לפני שנכנסים יחד למיטה

אם אתן או אתם נכנסים בדרך כלל למיטה עם פרטנר חדש מבלי לבדוק עליו כמה פרטים קודם לכן, כדאי שתדעו שאתם צריכים לשנות את ההתנהלות המינית שלכם ומהר. שכן, אחרים שישמעו על כך יגידו לכם שיש כמה דברים בסיסיים שחשוב שתבדקו רגע לפני שאתם נכנסים למיטה. תישארו אתנו ותגלו את 3 הדברים הכי חשובים מבין הדברים הללו.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנו כותבים לאחר שמכרה שלנו סיפרה לנו שנכנסה למיטה עם מישהו שהכירה בבר מבלי לשאול אותו שום שאלה בסיסית. בדיעבד, כמה שבועות לאחר מכן היא הבינה שעשתה את טעות חייה ואם רק הייתה מודעת לדברים שצריך לשאול, החיים שלה היו נראים היום אחרת. כדי שהיא תדע איך לפעול להבא וגם אחרים שלא יודעים שצריך לבדוק את הדברים המדוברים, יצאנו לבדוק עם אנשים שמבינים עניין בתחום וביקשנו מהם למסור לנו את כל הדברים החשובים ביותר שצריך לבדוק. קיבלנו מעל 20 תגובות ובחרנו את ה – 3 החשובים ביותר לדעתנו.

 

הדבר החשוב ה – 1 שאתם צריכים לבדוק לפני שנכנסים יחד למיטה: אם יש אמצעי מניעה

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם נכנסים יחד למיטה זה אם יש לצד השני אמצעי מניעה כלשהו ולברר שהוא אכן עומד להשתמש בו. זה יכול להיות אחד או יותר מאמצעי המניעה הבאים:

  • התקן
  • גלולות
  • קונדום

חשוב שתדעו שזה לא משנה אם הכרתם אחת את השנייה באתר הכרויות סקס או שהרגע נפגשתם בבר. בכל מצב אתם צריכים לבדוק את הדבר הזה כדי לא לגלות לאחר זמן מה שאתם בהיריון.

 

הדבר החשוב ה – 2 שאתם צריכים לבדוק לפני שנכנסים יחד למיטה: אם יש מחלות מין ברקע

לא פעם אנחנו שומעים על חברות וחברים שנדבקו במחלות מין בגלל שלא היה להם נעים לשאול את הפרטנר או הפרטנרית מראש. אז בואו נשים את הדברים רגע על השולחן ונחליט שאין דבר כזה לא נעים. אתם צריכים לשאול כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם יוצאים מהסטוץ הזה או מהקשר הזה כשאתם בריאים לחלוטין כפי שהייתם לפני שנכנסתם למיטה.

 

הדבר החשוב ה – 3 שאתם צריכים לבדוק לפני שנכנסים יחד למיטה: את השם שלו או שלה

אי אפשר להיכנס למיטה מבלי לדעת איך קוראים לפרטנר או לפרטנרית שלכם. לא משנה כמה שיכורים אתם, תעצרו רגע ותנסו לשאול את השאלה הזו באופן יצירתי ולא: תזכירי לי איך קוראים לך?. חשוב מאוד שתעשו זאת, כדי שתוכלו לתקשר ביניכם באופן מיטבי.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לבדוק רגע לפני שאתם נכנסים יחד למיטה. תיהנו יחד ואל תשכחו להעלות את השאלות בדרך למיטה.

גבר ואישה

 

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
כל היתרונות של שמן CBD
כל היתרונות של שמן CBD

לצמח הקנאביס יכולים להיות שימושים בתחום הרפואי והפרה – רפואי. השימושים הללו היו נעשים נפוצים אלא שלצמח ישנן גם השפעות פסיכו – אקטיביות שאנחנו לא

קרא עוד »