חיפוש

התהליך המלא – כל מה שרציתם לדעת על פיגמנט בשפתיים

נשים רבות בוחרות להשאיר את השפתון והאודם בצד ולבצע הליך של פיגמנט בשפתיים. העלייה במספר הטיפולים שהתבצעו בשנים האחרונות גרמה לנו לצאת ולבחון את הנושא בסדרת מדריכים מקיפה. המדריך הנוכחי הוא הראשון בסדרה ובחרנו להתחיל אותו בבירור אודות התהליך עצמו. אתם מוזמנים להישאר אתנו ולגלות את התהליך המלא, מרגע הכניסה למרפאה ועד הרגע שבו השפתיים מתמלאות בצבע.

 

השלב ה – 1 בהליך פיגמנט שפתיים: פגישת ייעוץ במרפאה

בשלב הראשוני על המטופלת ליצור קשר עם מכון מקצועי שמבצע את ההליך. בשלב זה נקבעת פגישת ייעוץ עם גורם מקצועי שצפוי לבצע את ההליך בהמשך. ראוי לציין כי ההליך עצמו לא מתקיים בפגישת הייעוץ, אלא כמה שבועות לאחר מכן. בשלב ראשוני זה, מסתכלים על השפתיים ובודקים שהן מתאימות לביצוע ההליך.

במידה והשפתיים מתאימות, מתבצעים כמה ניסיונות במקום במטרה לבחור את הפיגמנט המתאים ביותר לסגנון של הפציינט ולעור הפנים שלו.

מרפאת פיגמנט שפתיים

  טיפ חשוב לבחירת מכון מקצועי

רגע לפני שנציג בפניכם את השלב השני, עלינו לומר לכם כי יש חשיבות גבוהה מאוד לבחירת מכון מקצועי. כל אחת רוצה להיות בטוחה שהיא מגיעה לבצע הליך של פיגמנט בשפתיים במקום שיש בו גורם מוסמך ובעל ניסיון רב בהליך. כדי שזה יקרה, צריך בתור התחלה לערוך בירור מעמיק ברחבי הרשת אודות המכונים השונים. ניתן לקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי גולשים בפלטפורמות הבאות:

  • לשונית הביקורות של גוגל
  • אינסטגרם
  • פייסבוק

רק לאחר שנקראו חוות דעת רבות אודות מכון מסוים, ניתן לפנות אל המזכירות ולתאם פגישה.

 

השלב ה – 2 בהליך פיגמנט שפתיים: התחלת ההליך – שימוש במכשיר חשמלי ייעודי

בשלב השני, הפציינט מגיע אל המרפאה בתאריך שתואם עבורו מראש. הטיפול מתחיל לאחר שהמטפל מסביר בקצרה אודות ההליך. בשלב זה המטפל משתמש במכשיר חשמלי דמוי עט שיש בו את הפיגמנט הנבחר. המחט נכנסת במהירות ויוצאת מתוך העור שבשפתיים. בכל פעם שהיא נכנסת, היא מחדירה את הצבע הנבחר. ראוי לציין כי מי שרוצים לקבל גוון בולט, צפויים לקבל חדירה בצפיפות גבוהה יותר של המחט.

 

השלב ה – 3 בהליך פיגמנט שפתיים: מנוחה וחזרה לביקורת

בשלב השלישי הפציינט משוחרר לביתו והוא מקבל תאריך חזרה אל המכון. בתאריך זה עליו להתייצב, כדי שניתן יהיה לבדוק שההליך עבר בשלום ושאין צורך בטיפול נוסף לחיזוק הצבע. שכן, לעיתים, צריך להמתין זמן מה כדי לראות את הצבע הסופי.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את התהליך המלא של פיגמנט לשפתיים. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה, כך שנשאר לכם רק לתאם תור למכון מומלץ, לבחור את הצבע שתמיד חלמתם עליו ולהגשים את החלום. נאחל בהזדמנות זו שיהיה בהצלחה ושתמיד תגשימו את החלומות שלכם!

פיגמנט שפתיים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
5 טיפים לבחירת מדרסים
5 טיפים לבחירת מדרסים

מדרסים הם אביזר חובה לספורטאים, לאנשים שעובדים בעבודה פיזית תובענית, או לאלה שפשוט מבלים שעות ארוכות על הרגליים. מדרסים שנבחרו בצורה נכונה מבטיחים מתן תמיכה

קרא עוד »