חיפוש

מה החשיבות הבריאותית של טיפולי קוסמטיקה?

התשוקה שלנו כנשים למראה פנים בריא, זוהר וחיוני אינה אמורה שלא לעלות בקנה אחד עם השמירה הקפדנית שלנו על בריאות גופנו. אם בעבר טיפול קוסמטי משמעותו הייתה שימוש בתכשירים כימיים עם השפעות בריאותיות שליליות בטווח הקרוב והרחוק הרי שכיום עם עליית המודעות לחשיבות הטיפול הקוסמטי באמצעות חומרים טבעיים ניתן למצוא מכוני טיפול מתקדמים המציעים טיפולים אפקטיביים בשימוש טהור בחומרים טבעיים בלבד.

 

המשמעות הההרסנית של שימוש בתכשירי קוסמטיקה כימיים באופן יומיומי

"דורית דורון – קוסמטיקה טבעית" מבשרת כי בעשרות השנים האחרונות חל שינוי בתפיסה הכללית לגבי שימוש בתכשירי קוסמטיקה בלתי טבעיים. מחקרים ותגובות מהשטח הוכיחו כי תכשירים אלו גורמים להזדקנות מהירה של עור הפנים, לכאבי ראש, לכוויות, לאלרגיות ועוד.

כיום, החזרה אל המקורות הטבעיים מדברת אל יותר ויותר משתמשים הממירים את החוויה הסינטטית בשימוש בתכשירי קוסמטיקה מן הטבע ובפנייה אל מכוני יופי מהסוג המציע ערכים של מקוריות ואורגניות.

 

מהי קוסמטיקה טבעית וממה היא מורכבת?

הקוסמטיקה הטבעית הינה שם כולל לטיפולי טיפוח שונים בשיטה האורגנית: טיפולים טבעיים לעור הפנים, טיפולי טיפוח לעור הגוף וטיפולי ציפורניים טבעיים.

הקוסמטיקה הטבעית מתבססת על שימוש במגוון מוצרים העונים על 3 פרמטרים עיקריים:

המוצרים הופקו ממשאבי טבע שונים ואינם מכילים כל מרכיב כימי כדוגמת: תוספי ריח וצבע סינטטיים או חומרים משמרים על בסיס פרבאנים.

  1. מוצרי הטיפוח לרוב יכילו מרכיבים שהופקו ממיצוי טבעי של תמציות פרחים, צמחים שונים ושמנים אתריים הידועים בריכוז ויטמינים גבוה, ריכוז מינרלים וכן חומרים אנטי אוקסידנטיים המסייעים לתהליך חידוש תאי עור, תורמים למראה בריא ורענן ומעכבים את הזדקנות העור.
  2. בנוסף להרכבם הפנימי של תכשירי הטבע יש להוסיף לפרמטרים המגדירים אותם ככאלו גם תנאי ייצור וסחר הוגנים. בהגדרת מוצר כטבעי תינתן התייחסות גם לעובדה שלא נוסה על בעלי חיים ושתהליך ייצורו לא כלל שימוש במשאבי טבע מזיקים ומזהמי אוויר.

 

טיפולי קוסמטיקה טבעיים – יתרונות

  • טיפולי קוסמטיקה טבעית הכוללים שימוש במוצרי טיפוח איכותיים יתרמו למראה עור צעיר.
  • מוצרי טיפוח טבעיים ישמרו על העור ויגנו עליו מפני נזקים ושחיקה בהתאם לגיל.
  • תכשירים טבעיים ימנעו גירויים בעור והיווצרות נזקי עור בטווח הרחוק כפועל יוצא של התייבשות העור.
  • טיפולי קוסמטיקה טבעיים יזינו בצורה מושלמת את עור הפנים והגוף.

 

טיפולי קוסמטיקה כמערך הוליסטי שלם

טיפולי קוסמטיקה טבעיים מהווים חלק מטיפול מערכתי ומשלבים טיפול חיצוני ופנימי. חשוב לצד שימוש בחומרי טיפוח טבעיים וטיפול קוסמטי מוקפד לצרוך מזונות עשירים בויטמינים ומינרלים החיוניים לפעילות העורית כאשר לדוגמה מוצרים המכילים ריבוי אומגה 3 יתרמו ליצירת לחות וגמישות בעור הפנים מעבר ליתרונות הבריאותיים הנוספים אותם הם מציעים.

 

קוסמטיקה טבעית – עם מי ניתן להתייעץ?

מעוניינת לשלב בשגרת היומיום שלך טיפולי קוסמטיקה טבעיים? דורית דורון כאן כדי להציע לך מכרה זהב של תכשירי טיפוח טבעיים וטיפוליים קוסמטיים נטולי תוצרי נפט וחומרי בישום סינטטיים שיהפכו את עור הפנים שלך לצעיר יותר, בריא יותר ומלא בזוהר. העור שלך עומד לצאת לאור.

קוסמטיקה טבעית

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
5 טיפים לבחירת מדרסים
5 טיפים לבחירת מדרסים

מדרסים הם אביזר חובה לספורטאים, לאנשים שעובדים בעבודה פיזית תובענית, או לאלה שפשוט מבלים שעות ארוכות על הרגליים. מדרסים שנבחרו בצורה נכונה מבטיחים מתן תמיכה

קרא עוד »