חיפוש

מעבר בין טיטול לתחתונים – בלוג תינוקות babyrooms

נאמר כבר בהתחלה תנו לנו להרגיע אתכם הילד שלכם לא יגיע אל גיל שמונה עשרה עם חיתול ולמרות שאנו יודעים זאת מעבר מחיתולים לתחתונים הוא בין המורכבים שיש.

כל הורה רוצה לגמול את הילד שלו מחיתולים כמה שיותר מהר עד שאנו חייבים לציין כי לא צריכים למהר לעשות זאת.

גמילה מחיתולים היא דבר מעולה אך לא בכל מחיר יש לעשות זאת.

העצה שאנו יכולים לתת לכם היא לא להסתכל מה עושים הורים אחרים אלא לעשות רק מה שמתאים לכם ולילד שלכם וכך להחליט על הגמילה בצורה הטובה ביותר שיש.

עליכם להבין כי אין תחרות בעולם הילדים ויש לעשות רק מה שטוב לילד שלכם.

אם הילד שלכם עוד לא מוכן להיגמל אזי תחכו ואל תגמלו אותו ורק כאשר הוא יהיה מוכן עשו זאת.

 

האם כדאי להיעזר ביועצת גמילה?

עליכם לדעת כי יש אנשים אשר המקצוע שלהם זה לעזור לילדים להיגמל ולכן עולה השאלה האם כדאי לנו ללכת ליועצת כזאת? אם כן העצה הכי טובה שניתן לתת היא לנסות ולגמול את הילד שלכם לבד. אל תדאגו זה לא מסובך כמו שזה נשמע. כל אימת שהילד צריך לעשות את צרכיו קחו אותו לשירותים ושימו אותו מעליהם (כמובן שאתם צריכים לקנות משטח שיש לשים על השירותים בשביל הילד). היה ואתם מנסים לגמול את הילד שוב ושוב ולא מצליחים אזי אז יש לפנות אל יועצת גמילה ולהיעזר בה וכך להבטיח כי הילד שלכם ייגמל בצורה הטובה ביותר שיש.

 

היעזרו באינטרנט בכדי להחליט האם לגמול את הילד או לא

כדאי לכם לחפש אחר בלוג על תינוקות בכדי לקבל עוד מידע על גמילה מחיתולים. עליכם להבין כי אתם יכולים ללמוד הרבה מאוד מבלוג מקצועי ולכן כדאי להיעזר בו. כמובן שיש משמעות לשאלה באיזה בלוג אתם עושים שימוש ועליכם לבחור את הבלוג הטוב ביותר שיש בכדי לקבל מידע מהימן. עולה השאלה האם כדאי להיעזר בבלוג מחו"ל?  והתשובה היא שזה פחות כדאי וזאת מכיוון שהמנטליות בחו"ל היא שונה מזו שבארץ ולכן ההמלצות על גידול הילדים תהיינה שונות מאשר מה שנהוג בארץ. לכן העצה הכי טובה שניתן לתת היא להסתייע בבלוג ישראלי וממנו ללמוד על הנושא של גמילה ושל גידול תינוקות.

 

היעזרו בחברות ובנות משפחה בכדי ללמוד עוד מידע על גמילה

לא די באינטרנט בכדי ללמוד על גמילה מחיתולים וכדאי לכם להסתייע במשפחה וחברים אשר גמלו את הילדים שלהם. אמא שלכם גמלה אתכם מחיתול ולכן היא תדע לייעץ לכם בצורה מצוינת איך לגמול את הילדים שלכם ולכן כדאי להיעזר בה. גם חברות יכולות לסייע מאוד בהסברים על השאלה כיצד לגמול את הילדים שלכם ולכן כדאי להיעזר גם בהן.

 

הרמה של חיתולים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
5 טיפים לבחירת מדרסים
5 טיפים לבחירת מדרסים

מדרסים הם אביזר חובה לספורטאים, לאנשים שעובדים בעבודה פיזית תובענית, או לאלה שפשוט מבלים שעות ארוכות על הרגליים. מדרסים שנבחרו בצורה נכונה מבטיחים מתן תמיכה

קרא עוד »