ביצי העין
תזונה

האם קיימת סכנה בצריכה עודפת של חלבון?

ספורטאים רבים מתלבטים לגבי צריכה של חלבון, וזאת בשל סברה כי צריכה רבה מדי של חלבון עלולה להסב סכנה. האם זה באמת נכון? ביקשנו מהמומחים של אמינו שופ להסביר. 

חלבון – הכרחי בעבור ספורטאים

ספורטאים אשר רוצים לשפר את הביצועים בזמן פעילות ספורטיבית מחויבים לצרוך חומרי גלם איכותיים אשר יספקו להם אנרגיה,כמו גם יעזרו בבנייה של השריר. אחד מאותם חומרים הוא חלבון, אשר תפקידו הוא לעזור בבנייה של השריר, כמו גם בכדי להכניס אנרגיה חשובה לגוף. לכן, ממליצים תזונאים מומחים לצרוך חלבון באופן תדיר, אולם חשוב להקפיד ולצרוך כמות מתאימה ורק לאחר קבלת ייעוץ מתזונאי מומחה, כפי שמסבירים בחברת אמינו שופ המתמחה בתוספי מזון לספורטאים

שיבולת שועל

כמה חלבון מומלץ לצרוך?

 ע"פ נציגי החברה, צריכה של חלבון באופן יומי היא הכרחית לצורך בנייה של שריר כמו גם בעבור השיקום של השריר עצמו, ולכן מומלץ לבצע רכישה של חטיפי חלבון אשר בהם יש ריכוז חלבון קבוע אשר מותאם לגברים ולנשים כמו גם שיקיים של חלבון בכמות אשר נעה בין 30-35 גרם, כאשר השייק לדוגמא יכול להיות תחליף מצוין לארוחה לאחר האימון. בעבור ספורטאים אשר רוצים לשפר את הביצועים שלהם כמו גם להגדיל את השריר מומלץ לצרוך כמות גבוהה יחסית של חלבון, אולם הכמות עצמה נקבעת רק לאחר בדיקה של פרמטרים גופנים כדוגמת משקל הגוף,גובה ומסת השריר הנוכחית. בנוסף מסבירים המומחים כי רכישה של חלבון חייבת להתבצע באמצעות חברה אשר מתמחה בתחום,לא רק בשל איכות החלבון אלא גם לצורך התאמה מושלמת של החלבון (אשר מגיע כאמור במספר רחב של אופנים כדוגמת שייקים, חטיפים וכו') וזאת על מנת לספק לגוף את צריכת החלבון המתאימה, מבלי לפגוע במערכות או לגרום לעודף של חלבון בגוף אשר עשוי להיות מסוכן.

מעוניינים לבצע רכישה של חלבון? בואו להתייעץ

באמצעות צוות המומחים שלנו תוכלו לקבל ייעוץ מדויק אשר מותאם בדיוק אליכם,כל זאת על מנת שתוכלו להתאמן ולהעניק לגוף שלכם חלבונים אשר יעזרו לבניית השרירים כמו גם לטובת השיקום,במידה ונפצעתם. החברה, אשר חרטה על דגלה להעניק את השירות הטוב ביותר בעבור הלקוח מספקת חלבונים ייחודים אשר נמכרים באופן בלעדי בחנות, כל זאת על מנת להעניק לספורטאים וכן לאנשים אשר מעוניינים לשלב בתזונה שלהם מזונות עשירים כדוגמת החלבון. לפרטים נוספים והתייעצות, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר הרשמי ובכך גם אתם תוכלו להצטרף למאות הלקוחות המרוצים של החברה אשר צורכים חלבון בכמות מותאמת אליהם, ובאיכות יוצאת מן הכלל. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להעניק לגוף שלכם את החלבון הטוב והאיכותי ביותר.

לפרטים על ספיגת החלבון לגוף בעזרת CBD כנסו: https://isracbd.com.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *