חיפוש

מה היתרון העיקרי של עדשות מולטיפוקל שמיר לבריאות העין

עדשות מולטיפוקל כבר ממזמן הסתמנו בתור חוד החנית של עולם האופטיקה, במיוחד בזכות הטכנולוגיות המשוכללות המשמשות את יצרני עדשות המולטיפוקל השונים.

מבין יצרני עדשות המולטיפוקל המובילים בעולם, ניתן למצוא את שמיר – חברה ישראלית הממוקמת בקיבוץ שמיר המתפארת במספר טכנולוגיות חדשניות ההופכות את העדשות שלהם לאטרקטיביות במיוחד.

במדריך זה, נסקר את היתרונות המרכזיים של עדשות המולטיפוקל של שמיר, וכיצד הם תורמים לשמירה על בריאות העיניים.

 

מה הן עדשות מולטיפוקל שמיר?

ראשית, נרצה להסביר בקצרה מה הן עדשות מולטיפוקל ובמה הן שונות מעדשות רגילות. בעוד שבעבר, אנשים הסובלים מקוצר ראייה לטווחים שונים היו צריכים להחזיק במספר זוגות משקפיים עם מיקודים שונים לכל מטרה, משקפיים עם עדשות מולטיפוקל למעשה נותנות מענה לטווחים קצרים, בינוניים וארוכים בעדשה אחת. עם השנים, הטכנולוגיות המשמשות את יצרני עדשות המולטיפוקל השתכללו ותרמו רבות למציאת פתרונות רבים עבור אנשים הסובלים מקוצר ראייה.

חברת שמיר הישראלית, הינה אחת מיצרניות עדשות המולטיפוקל המובילות בעולם, החתומה על כמה מהפיתוחים הטכנולוגיים החשובים ביותר בתחום, כשהבולטים ביניהם הם ליטוש אחורי וליטוש Free Frame. למטה מפורטים היתרונות הבולטים של עדשות מולטיפוקל שמיר על פי הטכנולוגיות המשמשות לייצורן.

 

היתרונות המרכזיים של עדשות מולטיפוקל שמיר:

ליטוש אחורי:

תהליך ליטוש העדשה למעשה קובע את "מספר" העדשה. בעוד שבעבר נהגו ללטש את העדשות מצידן הקדמי, טכנולוגיית הליטוש האחורי המתקדם של שמיר למעשה מקרבת את מוקד העדשה למרכז העין, ובכך תורמת משמעותית ליעילות העדשה ושיפור איכות הראייה שלנו.

 

ליטוש Free Frame:

ברוב המקרים, כאשר מבצעים ליטוש לעדשות משקפיים, הליטוש עצמו מתבצע בבת אחת. הבעיה המרכזית הנובעת מכך היא שנקודות שונות על העדשה נמצאות במרחקים שונים מהעין, וכתוצאה מכך יורדת היעילות של העדשה. עדשות המולטיפוקל של שמיר למעשה מאפשרת ליטוש שונה לכל נקודה על העדשה שתתאים באופן ספציפי ומדויק לעין שלנו, ותיתן את המענה היעיל והבריא ביותר עבור העיניים.

 

ליטוש בשיטת Direct Lens:

טכנולוגיית הליטוש זו, הנמצאת בבלעדיות של חברת שמיר, למעשה לוקחת את עולם הליטוש כמה צעדים קדימה. בגדול, מדובר בטכנולוגיה המשקללת את מרשם העדשות אותו קיבלתם ואת הצרכים שלכם, ומלטשת את העדשה שלכם בליטוש Free Frame באופן פרטני ומדויק כמו שרק מחשב יכול לבצע. טכנולוגיה זו מונעת לא מעט תקלות וטעויות אנוש שעלולות לפגוע באיכות העדשות שלכם ובראיה שלכם.

 

Intellicorridor:

טכנולוגיה זו למעשה מאפשרת עיצוב שונה של העדשה כך שתתאים לצרכים השונים שלכם. מן הסתם, מתכנת המבלה את רוב שעות העבודה שלו מול מסך מחשב יצטרך מבנה עדשה שונה מספורטאי או מאדם המבלה את רוב יומו בנהיגה על הכביש. באמצעות טכונולוגיה זו של עדשות שמיר, תוכלו למעשה להתאים את העדשה שלכם באופן מדויק עבור הצרכים שלכם.

 

אישה עומדת מול המראה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא