חיפוש

פתרונות להתקרחות

התקרחנות הינה בעיה נפוצה אשר עלולה להתרחש בכל גיל, כאשר מדובר בבעיה אשר עלולה להסב צער רב כמו גם ירידה בדימוי ובביטחון העצמי. כיצד מטפלים בהתקרחות? להלן הפתרונות.

התקרחות – בעיה אשר עשויה לתקוף בכל גיל ובכל מצב

התקרחות מהווה את אחת הבעיות האסתטיות החמורות ביותר, וזאת בשל העובדה כי מדובר באלמנט אסתטי מהמעלה הראשונה אשר חשוב הן לגברים והן לנשים. משום כך, חשוב לזכור כי התקרחות היא תהליך איטי יחסי אשר עלול להימשך למשך שנים רבות, מבלי שנשים לב, אולם לעיתים בעקבות לחץ, חרדה, נזקי גיל או מחלות הבעיה עלולה להחריף עד לכדי התקרחות מוחלטת. לכן, ישנה חשיבות לטיפול בהקדם האפשרי, כאשר במידה ואתם או בן משפחתם מקריח – יש מה לעשות בנידון, ולהלן הפתרונות.

גבר בלי שיער

פתרונות להתקרחות

  • פאה – כיום ניתן לבצע רכישה של פאות ייחודיות אשר מותאמות באופן אישי לצבע הטבעי, אולם מדובר באלמנט זמני ולעיתים גם לא נוח. בנוסף, בעבור גברים לרוב הפאה לא נראית טבעית, ולכן חשוב במידה ואתם סובלים מהתקרחות להתקשר עם חנות מובילה אשר תדע לספק לכם פאה באיכות מצוינת אשר עשויה משיער טבעי בלבד.
  • תוספי מזון ותזונה נכונה – מחקרים רבים מצביעים על שימוש בתוספי מזון כיעיל לצורך עידוד צמיחת השיער, ולכן מומלץ להתייעץ עם נטורופתים מומחים אשר ימליצו לכם על תוספי מזון ייחודים אשר נמצאו כיעילים לצורך בעיה של דילול שיער, כאשר מחקרים אשר נעשו בתחום הראו באופן חד משמעית כי לתזונה נכונה יש חשיבות רבה בהגברת עידוד גדילת השיער וחיזוק שורש השיער.
  • השתלת שיער – מדובר בשיטה הטובה והיעילה ביותר לצורך התקרחות, וזאת בשל העובדה כי מדובר בטכניקה כירורגית אשר מתבצעת ע"י רופא מומחה בלבד. בשיטה הזו מושתלים שורשי שיער אל תוך הקרקפת, כאשר תוך זמן קצר ניתן לראות תוצאות מצוינות של שיער מלא ובריא. יחד עם זאת, מדובר בפרוצדורה מורכבת ביותר ומשום כך עליכם לפנות אך ורק לרופא מומחה, כאשר הרופא אשר נחשב למספר אחד בתחום הוא ד"ר זריאן אשר מבצע השתלת שיער בטורקיה.

הפתרון הטוב ביותר להתקרחות – השתלת שיער באמצעות ד"ר זריאן

אם אתם סובלים מהתקרחות ונמאס לכם מהפתרונות הזמניים, אין כל ספק כי התקשרות עם מרפאתו של ד"ר זריאן בטורקיה תפתור לכם את הדילמה ותעניק לכם את השיער עליו חלמתם. ד"ר זריאן הינו מומחה בעל שם עולמי להשתלות שיער, והוא מבצע השתלת שיער לנשים גברים במרפאה שלו בטורקיה, באחוזי הצלה גבוהים אשר מגיעים ללמעלה מ 90 אחוז. באמצעות ד"ר זריאן תקבלו טיפול קבוע אשר יבטיח כי שביעות רצונכם תהיה גבוה, כפי שיעידו אלפי הישראלים אשר עברו את ההליך. לפרטים נוספים והתקשרות, היכנסו לאתר של ד"ר זריאן בכתובת https://drzrian.co.il.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא