חיפוש

מהם הגורמים לבעיית שפיכה מהירה

"הופס אני גומר, הופס היא לא הספיקה" אמר אביתר בנאי בשירו המוכר "מתי נתנשק", ותיאר ב-7 מילים בלבד בעיה ענקית שמלווה את חייהם של גברים רבים – בעיית השפיכה המוקדמת. התלונות על שפיכה מהירה מגיעה מצד גברים רבים שלא מצליחים לקיים יחסי מין במשך למעלה מכמה שניות או דקות בודדות. הבעיה גורמת לתסכול גדול ולתחושת בטחון עצמי נמוכה מאוד. אם כן, מהם הגורמים לבעיית שפיכה מהירה?

 

מה הכוונה שפיכה מהירה?

שפיכה מהירה הוא מצב בו הגבר מגיע לאורגזמה וגומר תוך זמן קצר מאוד מרגע תחילת קיום יחסי המין. הדבר משאיר את הגבר מובך ומתוסכל, ואת האישה מבולבלת ולא מסופקת. גברים רבים מתלוננים על הבעיה הזו והיא אחת הנפוצות והשכיחות ביותר בעולם (עוד על הבעיה ניתן לקרוא כאן).

 

זוג במיטה

 

מהם הגורמים לבעיית שפיכה מהירה

בעיית שפיכה מהירה נגרמת על ידי סיבות רבות ומגוונות. לחלק מהסיבות האלו אפשר למצוא היום פתרונות, חלקם בעבודה עצמית וחלקם דרך שימוש בתכשירים עליהם נפרט בהמשך. אז מהם הגורמים לבעיית שפיכה מהירה? בואו נתחיל.

 

אני הילד של אבא שלי

אם אתם סובלים מבעיית שפיכה מהירה, יכול מאוד להיות שגם אבא שלכם וסבא שלכם סבלו ממנה. זה נכון שזה מתסכל ומעצבן, אבל אל דאגה – עם הכל אפשר להתמודד.

 

פיזיולוגיה

ברגע שהגוף לא מתוחזק כראוי ובעל שרירי רצפת האגן חלשים ועמוד השדרה פגוע או חלש, הדבר עלול להשפיע מאוד על תהליך השפיכה.

 

מנהגים והרגלים

גבר שרגיל לקיים יחסי מין בזריזות מחשש להיתפס או בעקבות מיקום בעייתי, או גבר שרגיל לאונן על מנת להגיע לסיפוק, הוא גבר ששפיכה מהירה אצלו היא עניין שבשגרה, והמוח שלו ואיבר המין שלו כבר מתורגלים להגיע באופן מהיר מאוד לאורגזמה.

 

מה שמרגישים בפנים

גבר שמגיע לקיום יחסי מין בלחץ, חרדה וחשש – הוא גבר שסביר שיגיע למצב של שפיכה מהירה. הסממנים הרבים של חוסר הביטחון יפעילו על הגבר מעגל של לחצים שיגרמו לו לגמור מוקדם.

 

סיבות נוספות

קיימות סיבות נוספות שבעקבותיהן מגיעה השפיכה המהירה. בדקו עם עצמכם, בחשיבה ותוך כדי מעשה, מה גורם לכם להגיע לשפיכה המהירה. הבנה של הבעיה תעזור במציאת פתרון ראוי להתמודדות, שיבטיח הנאה מרובה יותר מחיי המין שלכם.

 

XtraSize – הגדלת הפין בצורה טבעית

ברגע שתבינו מהם הגורמים לבעיית שפיכה מהירה אצלכם, יהיה לכם קל יותר להתמודד איתה. בשלב זה תוכלו להנות יותר מיחסי המין שלכם בצורה משמעותית. את חיי המין אפשר היום לשפר בעוד מגוון צורות, אחת מהן היא שימוש בתכשירים טבעיים להגדלת הפין.

בחברת XtraSףize תוכלו למצוא מגוון קרמים. תרסיסים וטבליות להגדלת הפין ללא שום צורך בניתוח, הרדמה או סיבוכים. הגדלת הפין יכולה להעצים את חווית המגע המיני שלכם, ולהעניק תחושת ביטחון גדולה. תהנו!

אולי תאהבו:את המאמר:  5 סיבות לשימוש בחומרים טבעיים בחדר המיטות – לינק למאמר.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
כל היתרונות של שמן CBD
כל היתרונות של שמן CBD

לצמח הקנאביס יכולים להיות שימושים בתחום הרפואי והפרה – רפואי. השימושים הללו היו נעשים נפוצים אלא שלצמח ישנן גם השפעות פסיכו – אקטיביות שאנחנו לא

קרא עוד »