חיפוש

איך לטפל בשפשופים בגוף כתוצאה מתאונת דרכים

כל תאונת דרכים מביאה איתה התעסקות בירוקרטית, ובמיוחד כשמדובר בתאונה עם פגיעה פיזית כזאת או אחרת. אספנו עבורכם את המידע החשוב ביותר ליישום אם הייתם מעורבים בתאונה עם שפשופים בגוף, פגיעה ברכוש או פיזית – כך תגנו על זכויותיכם ותמצו את מלוא הפיצויים שמגיעים לכם.

 

הבריאות מעל הכול

בין אם אתם מרגישים בסדר גמור או רק קצת כאבים, אחרי כל תאונת דרכים, ובמיוחד אחת שהשאירה על הגוף שלכם שפשופים, חייבים לבקר בחדר מיון ולבדוק את כלל הגוף. מעבר לסכנה של זעזוע מוח או פגיעה פנימית שאתם לא מרגישים, ביקור מיידי בחדר מיון ותיעוד כלל הפרטים והעלויות, יעזרו לכם למצות את שאר זכויותיכם בתביעה מול חברת הביטוח. זכרו לצלם את הפצעים גם כשהם טריים, ואז לנסות לקבל עזרה ראשונה בשטח ולהתפנות לבית החולים.

 

מסרו עדות מלאה במשטרה

חברת הביטוח או עורך הדין שלכם, לא יוכלו לעשות הרבה בלי אישור משטרה. לפיכך אחרי התאונה ןלאחר קבלת הטיפול הרפואי הנדרש, חשוב לגשת למשטרת התנועה, לתת עדות מלאה עם שלל הפרטים, ולצאת עם אישור משטרה בו הכל מתועד ומפורט.

חקירת משטרה לתאונת דרכים

תעדו הכול וקחו פרטים של עדים

מהאישורים של הרופא ועד לצילומים של הרכב, הפציעות, והצומת שהתרחשה בה התאונה – הפרטים והעדים שתאספו איתכם יהיו בעלי חשיבות אקוטית לסיכויי הצלחת התביעה שלכם. שווה לבדוק עם עו״ד בהקדם האפשרי אחרי התאונה מה הדברים שאתם הכי צריכים לתעד ולצלם.

 

דעו מה מגיע לכם ומי באמת בצד שלכם

כשמדובר בתאונת דרכים, רק אדם אחד באמת בצד שלכם, וזה הוא עורך הדין שלכם –  היחיד שמכיר את כל נפח החוקים הרלוונטיים והדקויות הנלוות אליהם. לפיכך אחד הצעדים החשובים שעליכם לעשות במקרה של תאונת דרכים עם שפשופים בגוף – הוא לשכור את שירותיהם של מומחים לתחום, כמו למשל עורך דין תאונות דרכים – משרדי אימבר גולן פרטוש.

עורך דין תאונות דרכים

נציגי הביטוח לא חברים שלכם

כאמור, במיוחד במקרה פגיעה בגוף, הפרטנר היחיד שלכם במרדף אחר הפיצויים הוא עורך הדין ששכרתם. נציגי הביטוח (בין אם שלכם או של בעלי הרכב האשם) ינסו לשכנע אתכם לאשר ולחתום על מסמכים שיפטרו אותם מאחריות או יפחיתו את כמות התשלומים שלהם. זכרו שאתם לא מנוסים ומעורים בנושא כמוהם, והשאירו את העניין למקצוענים.

 

מסמכים קריטיים להכיר לאחר תאונה עם שפשופים בגוף

לא מעט דברים יכולים לעזור לכם בתביעה. זכרו להשיג ולהגיש לעו״ד שלכם את המסמכים הבאים: פרטי הנהגים, וכל פרטי הרכבים המעורבים, תיאור של התאונה והנסיבות הכלליות למקרה, אישורי משטרה, דוחות של שמאי רכב ורופאים על הנזקים, וכמובן כל מסמך שהתקבל מטעם ביטוח לאומי מיום התאונה והלאה.

 

לסיכום

שפשופים בגוף הם פגיעות שחולפות די מהר, אבל גם הן מהוות עילה לתביעה. היעזרו בעו״ד, תעדו הכל, אספו את המסמכים החשובים ואל תחתמו על שום מסמך שחברות הביטוח מגישות לכם מבלי לבדוק שבע פעמים (עדיף עם עין של עורך דין) שזה עובד לטובתכם.

תביעה לפיצוי תאונת דרכים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא