חיפוש

2 יתרונות בטיפול האופטיון לגידול הגליובלסטומה

אנו שומעים לאחרונה עדויות רבות מצד חולי סרטן המוח שמציינים כי טיפול האופטיון הביא לשינויים בכל הנוגע להתמודדות עם המחלה. מדובר בטיפול מוכר, אך לא מספיק. בעקבות עדויות אלו, החלטנו שהגיע הזמן לעשות מעשה ולציין בפניכם את היתרונות המשמעותיים שבאים לידי ביטוי באמצעות טיפול זה. קראו את השורות הבאות, תחכימו בנושא ותגלו את הטיפול החדשני באופן מעמיק.

 

הקדמה אודות אופן איסוף הנתונים

רגע לפני שנעמיק בשני היתרונות הללו (שעשויים להישמע לכם ממש מעט יתרונות, אבל כל יתרון שכזה הוא צעד משמעותי אל עבר ההחלמה של מטופלי סרטן המוח שידוע גם כגליובלסטומה. אין לנו קרובי משפחה, חברים או מכרים שעברו את הטיפול הזה, אנחנו רק שמענו עליו משיחות שנערכו לידנו בעת שביקרנו בבית החולים.

כדי שנוכל להציג בפניכם את הנתונים המדויקים ביותר, יצאנו לפגוש את הטיפול מקרוב. כלומר, פגשנו את המטופלים שעברו ועוברים את הטיפול באופטיון, כדי לשמוע מהם את היתרונות שגלומים בו.

 

יתרון מספר 1 – טיפול נגיש

ישנם לא מעט טיפולים רפואיים שידועים כלא נגישים עבור מטופלים. הכוונה בטיפולים שניתנים במסגרת פרטית בלבד ובמועדים רחוקים מאוד, כך שלא כל אחד יכול להגיע אליהם. לעומת זאת, טיפולי אופטיון מאופיינים כנגישים. כך שכל אדם שסובל מגליובלסטומה יכול להגיש בקשה (דרך הרופא המטפל) כדי להסתייע בהם.

אם אתם מכירים אדם שסובל ממחלת הגליובלסטומה, כדאי שתיידעו אותו אודות יתרון זה. שכן, לעיתים, יש מי שסבורים שטיפולים מיוחדים לסרטן אינם נגישים עבורם, כך שהם נמנעים אפילו מלבדוק את העניין לעומק.

 

יתרון מספר 2 – הטיפול עובד

יש לא מעט מקרים שמוכיחים כי טיפול האופטיון עובד. כידוע, המטרה של טיפול זה היא לפגוע בהתפתחות של תאים סרטניים, ובכך, להביא לעצירה של התפתחות המחלה. במהלך הבירור שערכנו בנושא, התגלה לנו כי 3 מהמטופלים שעמם נפגשנו חוו שינוי משמעותי בתוצאות הבדיקות שקיבלו לאחר קיום טיפולים אלו (בהשוואה לתוצאות שהוצגו בפניהם לפני תחילת הטיפול).

אחת המטופלות ציינה כי אחת ל- 3 חודשים היא מבצעת בדיקת MRI שמגלה כי הגידול שלה קטן מפעם לפעם. מדובר בבשורות משמחות שמעידות על הצלחת הטיפול.

 

איך אפשר לקבל פרטים נוספים אודות הטיפול?

אם אתם מעוניינים בקבלת פרטים נוספים אודות טיפול זה עבור קרובים שלכם או עבורכם, אתם יכולים לערוך חיפוש בגוגל ולכתוב "טיפול אופטיון עבור חולי גליובלסטומה". כך תוכלו לקבל מידע אודות אפשרויות הטיפול השונות והאופן שבו ניתן לתאם את הטיפול בהמשך. ניתן כמובן לפנות גם אל רופא המשפחה או אל האונקולוג שמלווה אתכם בטיפולים כדי להתייעץ איתו לגבי קבלת הטיפול.

 

לסיום

כעת אתם יודעים את היתרונות בטיפול האופטיון ואת כל הפרטים הנוספים שחשוב שתדעו בנושא, כך שנותר לכם רק לברר איך לתאם תור לטיפול החדשני. מאחלים שתהיו בריאים.

מוֹחַ

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא