חיפוש

3 טיפולים אלטרנטיביים שלא הכרתם

הטיפולים האלטרנטיביים נכנסו לחיים שלנו לפני כמה שנים וגרמו לרבים מאתנו להשאיר בצד את התרופות והפתרונות המערביים השונים. בתור מי שמתעניינים בנושא כבר תקופה, החלטנו לצאת ולבדוק מה הם הטיפולים האלטרנטיביים שאנשים טרם הכירו בהם. חזרנו עם 3 טיפולים שונים שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

הטיפול האלטרנטיבי ה – 1 שאתם צריכים להכיר: דיקור

אי אפשר לפתוח את המדריך הנוכחי מבלי להציג בפניכם בקצרה את הדיקור. יכול להיות ששמעתם על הטיפול הנוכחי לא מעט, אבל החלטתם שהוא לא בשבילכם. אם כן, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. שכן, הרבה אנשים חושבים שטיפול בדיקור הינו טיפול כואב שגורם לאי נוחות. אנחנו כאן כדי לומר לכם שההפך הוא הנכון. מדובר בטיפול ייחודי שמתבצע על ידי מטפל מוסמך. ראוי לציין כי המחט לא נכנסת אל עומק העור, אלא היא נמצאת בשכבות העליונות שלו. כך שבעצם, לא מרגישים את הנוכחות שלה, אבל היא מביאה לריפוי של מחלות ומכאובים מסוגים שונים, למשל:

  • דלקת בדרכי השתן
  • דלקת באוזניים
  • דלקת בעיניים
  • כאבי גב ועוד

אם אתם סובלים מאחד או יותר מהמכאובים הללו, כדאי שתפנו אל מומחה שמטפל בטיפול זה, כדי להקל על התסמינים.

טיפולים אלטרנטיביים

הטיפול האלטרנטיבי ה – 2 שאתם צריכים להכיר: ריברסינג

הטיפול השני שאתם כנראה לא מכירים הוא ריברסינג. טיפול מסוג זה נחשב ללא מוכר עבור רבים. מי שבוחרים לקחת בו חלק יודעים כי מדובר בהליך ייחודי שמאפשר להגיע אל רבדים עמוקים של הנפש באמצעות נשימה מונחית. אם חיפשתם בעבר טיפולים אלטרנטיביים, יכול להיות ששמעתם על טיפול זה אבל לא ידעתם שהוא מתבצע תוך נשימת נשימות בקצב מסוים.

 

הטיפול האלטרנטיבי ה – 3 שאתם צריכים להכיר: תטא הילינג

הטיפול השלישי נקרא תטא הילינג והוא מתבצע על ידי מטפלים מוסמכים שעברו 3 קורסים מעמיקים של השיטה. טיפול זה מתבצע במרבית המקרים ללא מגע, אלא תוך התכנסות פנימית שמאפשרת להגיע אל תדרי תת מודע עמוקים.

טיפולים אלטרנטיביים

איך תוכלו לבחור את הטיפול המתאים עבורכם ביותר לשלב זה של החיים?

יש כל מיני טיפולים אלטרנטיביים שונים שמתבצעים תוך יישום של שיטות שונות ומביאים לתוצאות מגוונות. אם אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים בשלב זה, כדאי שתדעו שאתם יכולים לבחור את הטיפול המתאים עבורכם די בקלות. כדי שזה יקרה, אתם צריכים לשאול את עצמכם את השאלות המכוונות הבאות:

  • האם אני רוצה לעבור טיפול במגע?
  • האם אני מעדיף טיפול שלא כרוך במגע כלל?
  • האם אני רוצה טיפול מתמשך או חד פעמי?

לאחר שתענו על שאלות אלו, תוכלו לגלות איזה מהטיפולים שלעיל הוא המתאים עבורכם ביותר.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה הם 3 הטיפולים האלטרנטיביים שלא הכרתם. כעת, נותר לכם רק להתנסות ולגלות אותם מקרוב.

טיפולים אלטרנטיביים

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא