חיפוש

3 סימנים שהגיע הזמן לבקר את רופא השיניים

 

אנשים רבים נמנעים מלהגיע אל רופא השיניים מתוך פחד או חשש. מצב שכזה עשוי להוביל במקרים מסוימים להחמרה במצב שיביא לטיפול מעמיק עוד יותר מזה שהיה דרוש מלכתחילה. כדי להקל על מי שחוששים, החלטנו לכתוב מדריך מעמיק שיציג סימנים שירמזו כי הגיע הזמן לבקר את רופא השיניים. הישארו אתנו ותקבלו אסמכתא לכך שהגיע הזמן להתגבר על הפחד ולקבוע תור למרפאה.

 

השן כואבת לכם בכל מצב? זה הסימן ה – 1 להגיע לרופא השיניים

לפעמים אנחנו מרגישים כאב חד בשן רק במצבים שבהם יש מגע עם מאכלים או משקאות קרים. מדובר במרבית המקרים במצבים שמצריכים הגעה מהירה אל המרפאה, כדי להימנע מהחמרה במצב. מי שנמנעים מלהגיע אל המרפאה במצב שכזה, עשויים לגלות כי לאחר זמן מה, השן כואבת ללא הפסקה. כלומר, יש כאבים ולא רק בעת אכילת מאכלים קרים, אלא בכל רגע נתון. אם אתם מרגישים כך, כדאי שתקבעו תור בהקדם האפשרי לרופא שיניים.

רופא שיניים

נשברה לכם שן? זה הסימן ה – 2 להגיע לרופא השיניים

לא חסרות סיבות למצבים שבהם השיניים נשברות. לפעמים זו נפילה קלה שגורמת לשבירה של שן קדמית ולעיתים זוהי נגיסה במשהו קשה שגורם לשן להישבר. אם מצאתם את עצמכם במצב שכזה, כדאי שתפנו בהקדם אל ד"ר מאור ניאזוב שיבצע הדבקה של השן. ראוי לציין כי מצב מסוג זה אינו דחוף רק במבחינה אסתטית, אלא גם מבחינה בריאותית. שכן, שן שבורה עשויה להביא לחתך של הלשון.

 

נפל לכם הכתר? זה הסימן ה – 3 להגיע לרופא השיניים

לא פעם אנו שומעים על אנשים שמגלים שהכתר שלהם נפל. מדובר במצב שכיח שיכול לבוא לידי ביטוי מכמה תרחישים. התרחיש המוכר ביותר הוא בלאי. שכן, השנים עוברות והכתרים יכולים להחזיק לזמן מסוים. כך שבשלב כלשהו, הגיוני שהם לא יוכלו להחזיק יותר את השן. המצב השכיח השני קורה לאחר טיפול שיניים שבוצע אצל רופא שאינו מקצועי מספיק. אנחנו כאן כדי להציג בפניכם איך תוכלו להימנע ממצב שכזה.

 

בחירה ברופא שיניים מומלץ ומקצועי

אין ספק כי כל אחת ואחד מאתנו רוצים להיות בטוחים ב – 100% כי הם פונים לקבלת טיפול שיניים אצל רופא מומחה ומקצועי. כדי שתוכלו לדעת שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר, אנו ממליצים לכם לפנות אל קרובים שלכם ולשאול אותם אם יש להם המלצה לרופא מסוים. שימו לב, ניתן לפנות, בין היתר, אל האנשים הבאים:

  • קרובי משפחה
  • שכנים
  • קולגות
  • חברים ועוד

 

לסיום

עד כאן המדריך מקיף שאפשר לכם לדעת מהם הסימנים שיגרמו לכם לבקר את רופא השיניים סוף סוף. כעת, יש בידיכם את המידע, כך שנותר לכם רק לבדוק אם אחד או יותר מהסימנים הללו הופיעו. אם כן, צאו לדרך ושיהיה בהצלחה.

לבקר אצל רופא השיניים

 

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא